Střešní krytiny, tepelná izolace, palubky

Střechy, podkroví, ekodomy

Home
Pospíchal s.r.o. - střešní krytiny, tepelné izolace, palubky

dostap-www-na-vyskujpg.jpgPospíchal s.r.o. se zabývá prodejem střešních krytinstřešních doplňků,střešních oken, klempířských prvků a plechů i dalšími materiály pro stavebníky a stavební firmy. Ke střeše patří i podkroví a najdete u nás několik typů tepelné izolace, dřevomateriály, palubky, OSB, DTD, KVH, řezivo a další.

Zajišťujeme maloobchod i velkoobchod. V širokém sortimentu si každý vybere - vyškolení prodavači poradí s výběrem střešní krytiny, lepenky, střešních  oken, žlabů, tepelné izolace, dřevomateriálů, palubek a další zboží.

 

Co nabízíme?

 

Střešní krytiny

Ze sortimentu střešních krytin nabízíme asfaltové šindele IKO. Jsou kvalitní na skelné vložce, spolehlivé, moderní vzhled, příznivá cena a další. S výběrem konkrétní řady Vám rádi pomůžeme. V nabídce máme i betonové a pálené tašky - kvalitní střešní krytiny s vysokou životností. Plechové střešní krytiny jsou výhodné především díky ceně, univerzálnosti, jednoduchosti montáže a také díky množství barevných variant. Máme i vlnité desky, plastové a vláknocementové krytiny.

Tepelná izolace

Další z produktů, které u nás najdete jsou tepelné izolace vysoce účinné minerální izolace na bázi skel.vláken nebo kamen.vláken, extrudovaný polystyrén i izolační desky. Jsou aplikovány v oblasti plochých a šikmých střech, kontaktních a provětrávaných fasád, podlah, podhledů, stropů a vnitřních příček.

Palubky

U nás najdete široký sortiment palubek, OSB desek a plotovek. Palubky jsou vysušené dřevěné profilované přířezy s tvarem, které jsou určeny především pro obkladové účely. Nejčastěji používaný materiál k výrobě palubek jsou měkké dřeviny, smrk nebo borovice. OSB desky jsou plošně lisované desky z orientovaně rozprostřených velkoplošných třísek. Ovykle se skládají ze tří vrstev a jsou vázané pojivem z umělé pryskyřice. OSB desky se používají především jako konstrukční desky stěn, přepážek, podlah, střešních záklopů, bednění a při realizacích mnoha dalších konstrukcí.

 

Dodavatelé střešních krytin, izolace a dalšího sortimentu:

IKO International, BRAMAC, ETERNIT, EUREKO, CAPACCO, BALEX METAL, RUUKKI,LINDAB, SATJAM, ONDULINE, KM BETA, BETONPRES, , PREFA, BUSSCHER HOFMAN, KRPA, MIDA, IVT, UBBINK, VELUX, ROTO, ROOFLITE, ROCKWOOL, URSA,METRUM,PARAMO,KOMÍNY,KJG....


Historie společnosti Pospíchal s.r.o.:

 

  • 1992 - založení firmy Vladimír Pospíchal, počátky vlastní výroby střešních asfaltových šindelů z tuzemského materiálu vyrobeného na zakázku. Prvním podnětem k založení firmy na výrobu asfaltových šindelí byl chudý sortiment krytin na trhu a cenová nedostupnost zahraničních asfaltových šindelí.
  • 1993 - pozvolný nárůst zakázek, typů, asfaltový šindel na zahradní domek, chatky, psí boudy… Přijati první dva zaměstnanci.
  • 1994 - vlastní výroba nestačí uspokojit zákazníky a tak naše firma začíná v tomto období obchodní spolupráci s firmou IKO International. Je zajištěno rozšíření sortimentu o kvalitní střešní produkty v asfaltových šindelí, ale i pásech a střešních doplňcích.Výroba přechází postupně na prodej střešních materiálů.
  • 1996 - 97 - dokončeny stavby vlastních prodejen v Jablonci n.N., Liberci spolu s mateřskou základnou prodeje střech ve Smržovce u Tanvaldu. Firma Vladimír Pospíchal vlastní 3 samostatné prodejny se sortimentem střešních materiálů a doplňků.V jablonecké prodejně je navíc jako novum nabízen nábytek z masivu ve výstavní ploše 400 m2.
  • 1998 - 2003 - vznik nových poboček v Kojeticích u Neratovic, Náchodě, Nučicích u Prahy, Přerově a Českých Budějovicích. Hlavní činností firmy jsou stále střešní materiály, doplňky, izolace, okna, klempířina, palubky.
  • 2005 - firma Vladimír Pospíchal změnila právní subjektivitu na společnost Pospíchal s.r.o.
  • 2007-2008 - největší rozvoj firmy
  • 2009 - změny v ekonomice ČR, díky dlouhodobé přítomnosti Pospíchal s.r.o. na trhu a dobrým dodavatelskoodběratelským vztahům, není zásah krize pro společnost devastující. Zrušena pobočka V Českých Budějovicích,nahrazena je pobočkou v České Třebové a v Úpici

Společnost Pospíchal s.r.o. má ve svém týmu proškolené prodejní asistenty, kteří mají odborné znalosti problematiky střech, zateplování atd. Samozřejmostí je zpracování rozpočtů, doporučíme realizační firmu, zboží dodáme, zajistíme kompletní servis. Zákazníkům, kteří naši společnost znají a obchodují s námi, děkujeme za jejich prízeň, novým potencionálním zákazníkům děkujeme za návštěvu našich webových stránek s přáním, aby zde nalezli vše, co potřebují. Doufáme, že budete spokojeni, jak se sortimentem, tak s cenou, což je v dnešní době jedna z priorit úspěšného obchodu.

Přijďte nás také navštívit osobně do některé z našich 9 poboček v ČR - budete spokojeni, uděláme pro vás maximum!


Těšíme se na Vás

Kolektiv společnosti Pospíchal s.r.o.

Obchodní rejstřík Krajský soud Ústí n.L.,oddíl C,vl.21075.Číslo ž.l.2782/04ZU/VL-5,EKO KOM EK-F00050188

 

IKO Cambridge Xpress

01-04-16-12-11-07-obr2ajpg.jpg

PIR IZOLACE

enetherm

Akční nabídka

Novinky


úterý, 01. ledna 2019
Omlouváme se ale naše webové stránky jsou v kompletní rekonstrukci, otevíraci doba se můžou lišit. Více info po telefoní domluvě.Více...

čtvrtek, 03. května 2018
Sleva na sklolaminát vlnitý role 76/18 tl.0,6mm 2x20m  Více...
Všechny články...

ROTO

velux

Kontakt

Pospíchal s.r.o.
Jarní 22
Jablonec nad Nisou

další kontakty

RUUKKI

Video

Návod na pokládku IKO
Zobrazit všechna videa
Reservation the HUGO Bike in Prague. Zdravotní obuv pro muže, ženy i děti. Kompletní zemní práce provádíme vlastními stroji.